عطرک - آی مت | روش نوین در آموزش مفاهیم ریاضی به شیوه بازی و سرگرمی - رضوان حکیم زاده: یادگیری در کودکان با دست ورزی و بازی به نتیجه مطلوب می‌رسد

روز شمار ترم جدید آی مت

اخبار

۱۵ دی ۹۸

رضوان حکیم زاده: یادگیری در کودکان با دست ورزی و بازی به نتیجه مطلوب می‌رسد

آی مت،imaths-آموزش ریاضی،زاده باقری،رضوان حکیم زاده

 

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: تعلیم و تربیت یک علم است و یادگیری زمانی در کودکان به نتیجه مطلوب می‌رسد که همراه با دست‌ورزی و فعالیت‌های عملی و بازی باشد.

به گزارش خبرگزاری مهر، رضوان حکیم‌زاده در جمع معاونان آموزش ابتدایی شهر تهران در مجموعه مدیریت منطقه ۱۰ گفت: توفیق فعالیت‌های ما در دوره ابتدایی مرهون کار معلمان است. سند تحول بنیادین نقشه راه حرکت ما است و این سند تغییر از بعد آموزش به تربیت را نشانه گرفته است.

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش افزود: تعلیم و تربیت یک علم است و یادگیری زمانی در کودکان به نتیجه مطلوب می‌رسد که همراه با دست‌ورزی و فعالیت‌های عملی و بازی باشد.

حکیم‌زاده به سختی حرفه معلمی در دوره ابتدایی اشاره کرد و ادامه داد: این مقطع نقش مهمی در بنیان و استحکام آموزش و شکل‌گیری شخصیت نسل آینده برعهده دارد و باید از بهترین نیروها و امکانات آموزشی در آن به ویژه در مناطق کم‌برخوردار استفاده شود.

وی گفت: اگر بخواهیم در آینده انسان‌های شاد، امیدوار و توانمند داشته باشیم لازم است در کودکی اجازه خلاقیت، بازی،کودکی و کشف کردن به آن‌ها داده شود. کودکان نباید با یکدیگر مقایسه شوند و با تربیت صحیح از طریق بازی و یادگیری، شاهد ایرانی آباد و آینده‌ای درخشان باشیم.

موسسه عصر طلایی رشد کودک ایرانیان (عطرک) مجری آی مت در ایران imaths آی مت مسعود زاده باقری آموزش ریاضی رضوان حکیم زاده تهران منطقه10